U 9. kolu Prve lige Republike Srpske u futsalu KMF "Leotar" igrao je neriješeno 4:4 (2:1) u Banjaluci protiv domaćina FK "Borac". Ovom utakmicom završen je jesenji dio prvenstva, a Trebinjci se nalaze na drugom mjestu sa 16 bodova uz gol razliku 36:25.

Domaćin je poveo u 4. minutu preko Domuzina. Izjednačenje je stiglo u 17. minutu preko Vica, ali samo dva minuta kasnije Borac ponovo dolazi u vođstvo golom Galića. Ovim rezultatom otišlo se na odmor.

Drugim golom Domuzina u 22. minutu Banjalučani su povećali prednost na 3:1. Gosti smanjuju preko Miloševića u 27. minutu. Domaćin ponovo golom Bjelića u 34. minutu ima dva gola prednosti. Gosti sa dva gola u 38. minutu preko Draškovića i Begenišića izjednačuju na 4:4.

Tim rezultatom završena je ova zanimljiva utakmica.

KFK "Borac": Kalaba, Đukanović, Galić, Domuzin, Matijašević, Pajić, Džanan, Bjelić.

KMF "Leotar": Sulaver, Begenišić, Drašković, Vico, Milošević, Vukanović, Perović.