У 9. колу Прве лиге Републике Српске у футсалу КМФ "Леотар" играо је неријешено 4:4 (2:1) у Бањалуци против домаћина ФК "Борац". Овом утакмицом завршен је јесењи дио првенства, а Требињци се налазе на другом мјесту са 16 бодова уз гол разлику 36:25.

Домаћин је повео у 4. минуту преко Домузина. Изједначење је стигло у 17. минуту преко Вица, али само два минута касније Борац поново долази у вођство голом Галића. Овим резултатом отишло се на одмор.

Другим голом Домузина у 22. минуту Бањалучани су повећали предност на 3:1. Гости смањују преко Милошевића у 27. минуту. Домаћин поново голом Бјелића у 34. минуту има два гола предности. Гости са два гола у 38. минуту преко Драшковића и Бегенишића изједначују на 4:4.

Тим резултатом завршена је ова занимљива утакмица.

КФК "Борац": Калаба, Ђукановић, Галић, Домузин, Матијашевић, Пајић, Џанан, Бјелић.

КМФ "Леотар": Сулавер, Бегенишић, Драшковић, Вицо, Милошевић, Вукановић, Перовић.