U 10. kolu Prve lige Republike Srpske u futsalu KMF "Leotar" je pred svojim navijačima pobijedio KMF "Sokrates" 10:0 (5:0). Gledaoci su uživali u goleadi Trebinjaca, a po pet golova viđeno je u oba poluvremena.

Domaćin je načeo mrežu gostiju preko Srđa Andrića u 7. minutu, a samo minut kasnije Vujović je povećao vođstvo. U 14. minutu viđena su dva gola i to Cimirota i Begenišića. Vujović je sa svojim drugim golom u 18. minutu povećao vođstvo i sa 5:0 otišlo se na poluvrijeme.

Mrežu gostiju u drugom poluvremenu prvi je "načeo" Begenišić u 23. minutu. Nakon toga je Aćimović u 31. minutu dao sedmi, a u 36. minutu Vujović (svoj treći) osmi gol za Leotar.

Srđan Andrić je u 38. minutu dao svoj drugi gol za 9:0, a konačan rezultat svojim trećim golom postavio je Begenišić u 40. minutu.

Nakon deset kola Trebinjci se nalaze na drugom mjestu sa 16 bodova.

Sportska dvorana "Miloš Mrdić". Sudije: Nemanja Vujadin (Istočno Sarajevo) i Marko Domazet (Istočna Ilidža). Treći sudija: Đorđe Krunić. Delegat: Duško Kojović.

KMF "Leotar": Đurić, Srđan Andrić, Vujović, Cimirot, Begenišić, Begenišić, Aćimović, Ćorović, Vukanović, Janjoš.

KMF "Sokrates": Strika, Trnja, Bajić, Kurtinović, Kalinić, Vukić, Vidić.