
U porodilištima širom Republike Srpske u protekla 24 časa rođene su 22 bebe, od čega 10 dječaka i 12 djevojčica.
Najviše beba rođeno je u Banjaluci i Gradišci – po pet. U Trebinju su rođene tri djevojčice, dok su u Bijeljini, Doboju i Istočnom Sarajevu rođene po dvije bebe, prenosi ATV.
U Zvorniku, Prijedoru i Foči rođena je po jedna beba, dok u porodilištu u Nevesinju u protekla 24 časa nije bilo poroda.
U Gradišci su rođena četiri dječaka i jedna djevojčica, u Banjaluci četiri djevojčice i jedan dječak, a u Trebinju tri djevojčice.
U Bijeljini su rođene dvije djevojčice, u Doboju dva dječaka, a u Istočnom Sarajevu jedan dječak i jedna djevojčica.
Po jedna djevojčica rođena je u Zvorniku, dok su u Prijedoru i Foči rođena po jedan dječak.
Šta Vi mislite o ovome?