
BANJALUKA – U porodilištima širom Republike Srpske u protekla 24 časa rođeno je 20 beba, i to po 10 dječaka i djevojčica.
Najviše novorođenih zabilježeno je u Istočnom Sarajevu, gdje je rođeno sedam beba, zatim u Banjaluci četiri, u Prijedoru tri, u Doboju dvije, dok je u Zvorniku, Bijeljini, Nevesinju i Gradišci rođena po jedna beba.
U Istočnom Sarajevu rođeno je šest djevojčica i jedan dječak, u Banjaluci jedna djevojčica i tri dječaka, u Prijedoru tri dječaka, a u Doboju djevojčica i dječak. U Bijeljini i Nevesinju rođena je po jedna djevojčica, dok su u Zvorniku i Gradišci rođeni dječaci.
U porodilištima u Foči i Trebinju u protekla 24 časa nije bilo porođaja.
Šta Vi mislite o ovome?