Bebe.jpg

U Republici Srpskoj rođeno 27 beba, najviše u Banjaluci i Doboju.

U porodilištima u Republici Srpskoj u protekla 24 časa rođeno je 27 beba, od čega 15 dječaka i 12 djevojčica, potvrđeno je Srni u porodilištima.

Najviše beba rođeno je u Banjaluci, gdje je na svijet došlo osam novorođenčadi, dok je u Doboju rođeno sedam beba. U Zvorniku su rođene tri bebe, a u Foči, Bijeljini i Trebinju po dvije. U Nevesinju, Gradišci i Istočnom Sarajevu rođena je po jedna beba.

U Banjaluci su rođena po četiri dječaka i djevojčice, u Doboju četiri djevojčice i tri dječaka, u Zvorniku dva dječaka i jedna djevojčica, u Foči dvije djevojčice, u Bijeljini dječak i djevojčica, u Trebinju dva dječaka, dok je u Nevesinju, Gradišci i Istočnom Sarajevu rođen po jedan dječak.

Tagovi: Republika Srpska, bebe, porodilišta