
U Republici Srpskoj rođene 23 bebe
U porodilištima širom Republike Srpske u protekla 24 časa rođene su 23 bebe.
Najviše novorođenčadi rođeno je u Banjaluci, gdje je na svijet došlo osam beba.
U Bijeljini je rođeno šest beba, u Doboju tri, dok su u Nevesinju rođene dvije bebe.
Po jedna beba rođena je u Trebinju, Prijedoru, Zvorniku i Gradišci.
Šta Vi mislite o ovome?