
U Republici Srpskoj rođena 21 beba u protekla 24 časa
U Republici Srpskoj u protekla 24 časa rođena je 21 beba, od kojih 10 djevojčica i 11 dječaka, potvrđeno je Srni u porodilištima.
Najviše novorođenčadi zabilježeno je u Banjaluci, gdje je rođeno osam beba, dok su u Bijeljini rođene četiri. Po dvije bebe rođene su u Prijedoru, Foči i Doboju, a po jedna u Nevesinju, Gradišci i Istočnom Sarajevu.
U Banjaluci su na svijet došle tri djevojčice i pet dječaka. U Bijeljini su rođene tri djevojčice i jedan dječak, dok je u Prijedoru evidentiran po jedan dječak i djevojčica.
U Doboju i Foči rođena su po dva dječaka, a u Nevesinju, Gradišci i Istočnom Sarajevu po jedna djevojčica.
Šta Vi mislite o ovome?