Bebe.jpeg

U Republici Srpskoj rođeno 26 beba: U Trebinju djevojčica i dječak.

U porodilištima u Republici Srpskoj u protekla 24 časa rođeno je 26 beba, po 13 djevojčica i dječaka, potvrđeno je Srni u porodilištima.

U porodilištu Banjaluka rođeno je osam beba, u Istočnom Sarajevu, Prijedoru i Doboju po tri, u Trebinju, Zvorniku i Gradišci po dvije, a u Bijeljini, Foči i Nevesinju po jedna beba.

U Banjaluci je rođeno pet dječaka i tri djevojčice, u Prijedoru tri djevojčice, u Doboju dvije djevojčice i jedan dječak, a u Istočnom Sarajevu jedna djevojčica i dva dječaka.

U Zvorniku su rođene dvije djevojčice, u Trebinju po jedna djevojčica i dječak, u Gradišci dva dječaka, u Foči jedna djevojčica, a u Bijeljini i Nevesinju po jedan dječak.

Tagovi: Republika Srpska, bebe, porodilišta