У 14. колу Прве футсал лиге Републике Српске КМФ "Леотар" је на домаћем паркету био бољи од КМФ "Котор Варош" 4:3 (3:0) из истоименог мјеста. Ово је било посљедње коло и Требињци су овом побједом престигли вечерашће противнике на таблици тако да је Леотар трећи са 21 бодом и има шест побједа, три неријешена и пет пораза са гол разликом 55:39.

Домаћин је повео у првом минуту преко Нинковића, а Цимирот је други гол за своју екипу дао у петом минуту. Трећи гол за домаћина дао је Вујовић и кад су сви мислили да ће бити права голеада ту се стало. До одласка на одмор није било промјене резултата.

Резултат 3:0 био је све до 34. минута и од тада па до краја утакмице гледаоци су видјели четири гола. Прво су гости преко Бабића смањили на 3:1, да би већ у сљедећем минуту, након лијепог продора Срђана Андрића по десној страни, лопта стигла до Цимирота који рутински даје гол за 4:1.

Гости су нон-стоп играли са шест играча (без голмана), имали су и доста среће, али су утакмицу направили резултатски неизвјесном. Прво је у 37. минуту након асистенције Бабића гол дао Радиша, а исти играч је у 39. минуту након асистенције Гламочака смањио на 4:3. Овим резултатом се и завршила ова занимљива утакмица.

Након утакмице капитен Срђан Андрић се осврнуо на протеклу сезону.

"Минут до дванаест, нова управа је преузела клуб тако да је ова сезона била упознавање са лигом, новим начином рада и треће мјесто за Леотар није добро, али кад се све узме у обзир мислим да је успјешна сезона. До почетка нове сезоне имамо дуг временски период да се стабилизујемо и да кренемо на Премијер лигу. Позитивне ствари у овој сезони су да су се афирмисали нови млади играчи као Ћоровић, Аћимовић је добио више простора, Бегенишић је играо цијелу сезону, вратили смо Цимирота. То је спој младости и искуства и догодине можемо напасти Премијер лигу уз још два појачања", рекао је Андрић.

Спортска дворана "Милош Мрдић", 50 гледалаца. Судије: Душан Берак и Страхиња Вуковић (оба Требиње). Трећи судија: Вељко Новчић.

КМФ "Леотар": Тубић, Бегенишић, Нинковић, Цимирот, Срђан Андрић, Аћимовић, Вујовић, Јањош, Ћоровић.

КМФ "Котор Варош": Кутић Гламочак, Бабић, Недић, Тепић, Вучановић, Томић, Радиша.