У 10. колу Прве лиге Републике Српске у футсалу КМФ "Леотар" је пред својим навијачима побиједио КМФ "Сократес" 10:0 (5:0). Гледаоци су уживали у голеади Требињаца, а по пет голова виђено је у оба полувремена.

Домаћин је начео мрежу гостију преко Срђа Андрића у 7. минуту, а само минут касније Вујовић је повећао вођство. У 14. минуту виђена су два гола и то Цимирота и Бегенишића. Вујовић је са својим другим голом у 18. минуту повећао вођство и са 5:0 отишло се на полувријеме.

Мрежу гостију у другом полувремену први је "начео" Бегенишић у 23. минуту. Након тога је Аћимовић у 31. минуту дао седми, а у 36. минуту Вујовић (свој трећи) осми гол за Леотар.

Срђан Андрић је у 38. минуту дао свој други гол за 9:0, а коначан резултат својим трећим голом поставио је Бегенишић у 40. минуту.

Након десет кола Требињци се налазе на другом мјесту са 16 бодова.

Спортска дворана "Милош Мрдић". Судије: Немања Вујадин (Источно Сарајево) и Марко Домазет (Источна Илиџа). Трећи судија: Ђорђе Крунић. Делегат: Душко Којовић.

КМФ "Леотар": Ђурић, Срђан Андрић, Вујовић, Цимирот, Бегенишић, Бегенишић, Аћимовић, Ћоровић, Вукановић, Јањош.

КМФ "Сократес": Стрика, Трња, Бајић, Куртиновић, Калинић, Вукић, Видић.