У 2. колу Прве лиге Републике Српске у Спортској дворани "Милош Мрдић" КМФ "Леотар" био је бољи од КМФ "Борачка" из Градишке 6:0 (1:0). Ово је друга побједа Требињаца, а обје су извојеване над екипама које су према мишљењу љубитеља футсала највећи конкуренти за улазак у Премијер лигу.

Требињци су одлично отворили утакмицу и у 4. минуту преко младога Ћоровића повели са 1:0. Након овога гола С. Андрић и Вицо пропуштају неколикор прилика и то се екипи Леотара могло осветити јер су гости у два наврата запријетили домаћинима, али је одличан голман Ђурић спасио свој гол тако да се на полувријеме отишло са минималним вођством Требињаца од 1:0.

Током другог полувремена гости су играли без голмана, а домаћин је то дебело наплатио јер је постигао пет голова.

Головима Бегенишића и Аћимовића у 24.минуту Леотар је повећао вођство на 3:0. Огњен Аћимовић је у 33, а касније у 36. минуту постигао свој други и трећи гол тако да је на семафору писало 5:0. До краја утакмице Ћоровић је предивним голом, петом, постигао свој други, а за Леотар шести гол у 38. минуту што је био и коначан резултат ове утакмице.

И овај пут се у дворани окупило око 300 гледалаца и на крају утакмице су аплаузом испратили екипу Леотара.

Након утакмице тренер Драган Спаић Ћикало је нагласио да су његови играчи играли за чисту десетку.

"Од првог минута смо играли пресинг и нисмо дали нашем противнику да се разигра. Имали смо доста шанси и лијепих голова, а захваљујем се гостујућој екипи на фер и коректној игри", јасан је Спаић.

У наредном колу Требињци гостују у Бањалуци КМФ "Сократес".

КМФ "Леотар": Ђурић, Бегенишић, Саво Андрић, Срђан Андрић, Вицо, Аћимовић, Вујовић, Јањош, Ћоровић.

КМФ "Борачка": Котур, Кнежић, Вукобратовић, Француз, Паштар, Мајданац, Бајић.