У 1. колу Прве лиге Републике Српске КМФ "Леотар" је у Спортској дворани "Мил9ш Мрдић" резултатом 4:1 (2:0) побиједио екипу "Полицајца" из Бањалуке

Видјело се да се публика зажељела малог фудбала па је преко 300 гледалаца дошло да гледа меч између екипе Леотар која је до прије пар година играла у најквалитетнијем рангу и гостију који су у прошлој сезони испали из тог ранга.

Током првог полувремена виђена су два гола и то оба у мрежи гостију. Први гол дао је Саво Андрић, а након тога се и Дејан Јањош уписао у стријелце. Резултаом 2:0 отишло се на паузу.

У других 20. минута виђена су три гола. Срђо Андрић у 25. минуту прихвата одбијену лопту и са 10 метара јаким ударцем погађа мрежу гостију за 3:0. У наредном нападу Бањалучани преко Обрада Стојановића смањују на 3:1. Тада из игре излази голман и долази до опсаде домаћег гол, али Филип Вујовић из једне брзе контре у 37. минуту поставља коначан резултат 4:1.

У наредном колу у Требиње долази екипа КМФ "Борачка" из Градишке.

Спортска дворана "Милош Мрдић", 300 гледалаца. Први судија: Славољуб Гогић (И. Сарајево). Други судија: Немања Вујадин (И. Сарајево). Трећи судија: Ђорђе Крунић (Фоча). Делегат: Далибор Ступић (Требиње).

КМФ "Леотар": Ђурић, Бегенишић, Саво Андрић, Срђан Андрић, Вицо, Аћимовић, Јањош, Илић, Ћоровић, Ф. Вујовић. Тренер: Драган Спаић-Ћикало.

КМФ "Полицајац". Бекић, Стојановић, Верић, Ђаковић, Вучић, Гламочић, Ђукановић, Галић, Никић.