У посљедњем 18. колу Прве футсал лиге Републике Српске КМФ "Леотар" је у Требињу славио над екипом "Борца" из Бањалуке 5:0 (4:0). Ово је био и директни окршај за друго мјесто и овом побједом Требињци су претекли Борац и са 30 бодова и гол разликом 68:54 остали су другопласирани на табели.

Побједник је ријешен у првом полувремену јер је након првих 20. минута семафор показивао 4:0. Током другог полувремена гледаоци су имали прилику да виде још један гол. Голове за Леотар дали су два Вицо, Нинковић, Бегенишић и Срђан Андрић.

Требињци су једини клуб који није добио црвени картон, једини који клуб којем играч ради три жута картона није пропустио утакмицу, једини клуб који није шутирао пенал са шест метара нити акомулирани са 10.

Ово је било првенство у коме Требињци нису јурили Премијер лигу већ су радили на афирмацији млађих снага. Сигурно је да ћемо убрзо гледати вишеструког првака БиХ тамо гдје му је и мјесто међу најквалитетнијим клубовима футсала у БиХ.

Први судија: Славољуб Гогић (Источно Сарајево). Други судија: Зоран Сокнић (Источно Сарајево). Трећи судија: Вељко Новчић (Требиње). Делегат: Миомир Шиљеговић (Невесиње).

КМФ "Леотар": Гудељ, Вукановић, Нинковић, Вицо, Зечевић, Миладиновић, Аћимовић, Саво Андрић, Бегенишић, Срђан Андрић, Вујовић.

ФК "Борац": Благојевић, Лукајић, Галић, Јанковић, Пајић, Калаба, Бабић, Ђукановић.