У 16. колу Прве футсал лиге Српске КМФ "Леотар" је у Спортској дворани "Милош Мрдић" је побиједио КМФ "Борачка" из Градишке резултатом 4:3.

Требињци су фуриозно почели и након два гола Вица у трећем и четвртом минуту и Нинковића у 13. минуту на семафору је писало 3:0. Сви су мислили да је ту крај, али не и гости који су головима Паштара у 18 и Мајданца у 20. минуту смањили на 3:2. С тим резултатом отишло се на полувријеме.

Својим трећим голом у 32. минуту Вицо је повећао резултат на 4:2, али коначан резултат постиже Вукобратовић у 35. минуту. До краја утакмице није било више голова тако да је на семафору остало 4:3.

Први судоја: Слободан Вукосав. Други судија: Ранко Вулић. Трећи судија: Ранко Краљ. Делегат: Рајко Митровић.

КМФ "Леотар": Миладиновић, Срђан Андрић, Саво Андрић, Вицо, Нинковић, Милојевић, Бегенишић, Чечур, Ћеранић, Вујовић, Шкоро.

КМФ "Борачка": Качавенда, Вукобратовић, Мајданац, Француз, Паштар, Бајић, Мајданац, Никић.