kmf leotar.JPG

У 12. колу Прве футсал лиге Републике Српске КМФ "Леотар" је побиједио ФК "Жељезница" из Трнова 3:1 (2:0). Дерби кола заслужено је припао Требињцима који су били бољи током цијеле утакмице.

Повео је домаћин у 16. минуту голом Драшковића, а четири минута касније Бегенишић је удвостручио предност Леотара. Резултатом 2:0 отишло се на полувријеме.

Током других 20. минута гледаоци су видјели по један гол на обје стране. Прво су смањили гости преко Кењића у 27. минуту на 2:1. Требињци се нису дали изненадити и голом најбољег стријелца Вица у 32. минуту повећали су вођство на 3:1.

До краја утакмице није било промјене резултата.

Након ове побједе Леотар се налази на другом мјесту на табели са 22 бода и гол разликом 44:31.

У наредном колу Требињци гостују КМФ "Гласинац" у Сокоцу.

КМФ "Леотар": Миладиновић, Андрић, Чечур, Милојевић, Нинковић, Милошевић, Шешељ, Аћимовић, Зечевић, Вицо, Драшковић, Бегенишић. Тренер: Драган Спаић.

КМФ "Жељезница": М. Терзић, Елез, Д. Бјелица, Иконић, Перовић, Елезовић, М. Бјелица, Кењић, Б. Терзић. Тренер: Азиз Турудија.