У 10. колу Прве футсал лиге Републике Српске КМФ "Леотар" поражен је у Брчком од КМФ "Попово поље-дистрикт Брчко" резултатом 3:2 (3:0). Ово је четврти пораз Требињаца који и даље остају на другом мјесту на табели са 16 бодова.

Домаћин је повео већ у првом минуту голом М. Јевтића, а само три минута касније исти играч дао је и други гол за домаћина. Ту Брчаци нису стали већ су у 17. минуту преко Филипића имали предност од 3:0. С тим резултатом отишло се на одмор.

Гости су смањили разлику у другом полувремену и то преко Драшковића и Зечевића у 25. минуту. У преосталих 15 минута није било промјена тако да је на семафору након утакмице писало 3:2.

У наредном колу КМФ "Леотар" гостује у Брчком екипи КМФ "Брчко здравље".

Дворана Економске школе. Судије: Војислав Вуковић и Горан Лакић. Трећи судија: Александар Капур. Делегат: Драган Јовичић. Жути каретони: КМФ "Попово поље": С. Јевтић, а КМФ "Леотар": Нинковић, Зечевић, Милошевић и Драшковић.

КМФ "Попово поље": Раденковић, Јефтић, М. Јевтић, Ђокић, С. Јевтић, А. Максимовић, Гајић, Петровић, Новаковић, Филипић, Н. Максимовић.

КМФ "Леотар": Нинковић, Милојевић, Андрић, Зечевић, Милошевић, Драшковић, Бегенишић, Шешељ.