У 7. колу Прве лиге Републике Српске у футсалу КМФ "Леотар" је поражен у Градишки од КМФ "Борачка" резултатом 4:2 (1:0). Требињци су и након овог пораза остали на другом мјесту.

Иако су Требињци отишли са осам играча, први су запријетили у 10. секунди када Шешељев шут погађа стативу. Домаћин је повео у 18. минуту преко Кнежића који са метар погађа гол Миладиновића. Са минималном предношћу домаћина одлази се на паузу.

Током другог полувремена гости су играли без голмана и њихове грешке домаћини претварају у поготке. Прво Г. Мајданац у 25. минуту доводи своју екипу у вођство од 2:0, а само минут касније након изгубљене лопте на средини терена Вукобратовић је шаље у празан гол. Гости смањују у 33. минуту преко Милића на 3:1. Минут касније домаћа екипа долази  преко Гаврића за 4:1.

Милић постиже свој други погодак за 4:2.

До краја није било промјена тако да је ова утакмица завршена са 4:2.

У наредном колу у Требиње долази екипа Угљевика из истоименог града.

КМФ "Борачка": Качавенда, Д. Шкорић.  Мајданац Вукобратовић, Француз, Сањицки, Француз, Вукобратовћ, Гаврић, Г: Мајданац. Кнежић, Пуцаревић. Паштар, Гаврић, Н. Гаврић. Ковљан.

КМФ "Леотар": Миладиновић Чечур, Бегенишић, Милојевић, Шешељ, Сикимић. Милић, Мастиловић, Кнежевић.