У 6. колу Прве лиге Републике Српске у футсалу у Спортској дворани "Милош Мрдић" КМФ "Леотар" славио је против КМФ "Јахорина" из Пала 3:2 (2:1). Након ове побједе Требињци имају 12 бодова, а гости су остали на 4 бода.

Јахорина је повела на почетку утакмице у другом минуту преко Ћоровића са 0:1. Домаћин је у наредном минуту преко Мастиловића изједначио на 1:1. Голом Вица у 14. минуту Леотар је повео са 2:1 и тим резултатом отишло се на одмор.

У току других 20. минута гледаоци су видјели два гола и то по један на обје стране. Својим другим поготком Вицо је у 22. минуту повећао предност своје екипе.

Било је доста шанси за поготке, а Шешељ је у 35. минуту погодио стативу. Гости су смањили у 37. минуту преко Маљукана. До краја утакмице није било голова тако да је остало 3:2.

Након утакмице тренер Драган Спаић је истакао да је екипа Јахорине добра екипа која има одличне појединце.

"Мислим да смо заслужено побиједили и дошли смо на врх табеле. Момци су добро одиграли данашњу утакмицу", јасан је био Спаић.

Требињци у наредном колу гостују у Градишци, а домаћин ће им бити КМФ "Борачка".

КМФ "Леотар": Миладиновић, Бегенишић, Чечур, Вицо, Вујовић, Аћимовић, Шешељ, Ђурић, Прело, Милошевић, Самарџић, Бокић, Мастиловић. Тренер: Драган Спаић.

КМФ "Јахорина": Лазаревић, Лазић, Маљукан, Обрадовић, Тешановић, Ћоровић, Козић. Тренер: Владимир Чаваркапа.