kmf leotar.JPG

У 1. колу Прве лиге Републике Српске у футсалу КМФ "Леотар" је побиједио 7:1 (5:0) КМФ "Бели анђео" из Брчког. Овом побједом Требињци су одмах на почетку првенства најавили борбу за прво мјесто.

Мрежу гостију начео је Медан у 4. минуту, а само два минута касније капитен и најискуснији играч на паркету Вицо је удвостручио вођство домаћина. Драшковић је у 7. минуту дао трећи, а Аћимовић је у 11. четврти гол за домаћина.

Чечур је наставио низ голова у 13. минуту и са 5:0 отишло се на одмор.

У другом полувремену гледаоци су могли да виде три гола. Вујовић је у 26. минуту повећао резултат на 6:0, а Драшковић је у 29. минуту својим другим голом дао и седми гол за домаћина. Гости су почасни гол дали преко Радића у 34. минуту. То је био и коначан резултат ове утакмице.

У наредном колу у Требиње долази екипа КМФ "Брчко Здравље".

КМФ "Леотар": Ђурић, Вујовић, Милојевић, Чечур, Милић, Медан, Самарџић, Прело, Аћимовић, Вицо, Драшковић, Миладиновић, Муратовић, Сикимић.

КМФ "Бели анђео": Јовановић, Јевтић, Филипић, Хаџимајдић, Радић, Миљановић, Петровић.