У другој финалној утакмици доигравања Прве лиге Републике Српске КМФ "Добој" је у Спортској дворани "Милош Мрдић" побиједио КМФ "Леотар 4:6 (2:5) и на тај начин постао првак Републике Српске и нови премијерлигаш БиХ.

Будући да су Добојлије добиле и прву утакмицу са 5:1 они ће од наредне сезоне играти у најјачем рангу малог фудбала у БиХ.

Ова утакмица била је од велике важности за обје екипе и домаћин је ушао нервозније, а то су гости искористили. Повели су у 7. минута преко Марића чији је шут искоса са лијеве стране завршио у мрежи домаћина. Пет минута касније сам је остао Мехмедовић и то је било 0:2. Трећи погодак гости су дали у 14. минуту преко Омерчића, а у 17. минуту Марић је дао свој други, а четврти за своју екипу.

Домаћин је смањио у 18. минуту преко Милића уз Чечурову асистенцију.

У 20. минуту Буљубашић је из седмерца послао лопту у мрежу домаћина за 1:5. Само неколико секунди касније Саво Андрић је асистирао Милићу и на семафору је писало 2:5. То је био и резултат првих 20. минута.

Током другог полувремена домаћин је кренуо на све или ништа. Тек у 32. минуту успјело им је да смање резултат преко Цимирота након асистенције Сава Андрића за 3:5. Два минута касније поново је асистент Саво Андрић, а реализатор Чечур за 4:5.

Након овога гола ушла је паника у редове гостију, а ређале су се шансе, стативе. Ипак ниједна лопта није завршила у голу гостију, Гости су десет секунди прије краја преко Тодића постигли гол за 4:6.

КМФ "Леотар": Перишић, Саво Андрић, Срђан Андрић, Милојевић, Зечевић, Ђурић, Чоловић, Милић, Чечур, Нинковић, Цимирот, Драшковић, Вицо, Миладиновић. Тренер: Драган Спаић.

КМФ "Добој": Богдановић, Марић, Буљубашић, Мартић, Никић, Омерчић, Мехмедовић, Тодић, Радић, Југовић. Тренер: Александар Ристић.