У другој полуфиналној утакмици плеј-офа за првака Републике Српске у футсалу КМФ "Леотар" је у Бањалуци побиједио КМФ "Борац" резултатом 1:2 (0:1) и на тај начин пласирао се у финале.

Противник Требињаца биће пизнат у сриједу, након треће утакмице између КМФ "Добој" и КМФ "Угљевик".

Требињци осокољени побједом у сриједу након пенала у Бреговима, отишли су у Бањалуку увјерени да могу да изненаде Бањалучане у дворани "Борик". То су и урадили и заслужено су побиједили.

Требињци су повели у 11. минуту преко Драшковића. До краја полувремена није било голова тако да су гости са минималним вођством отишли на одмор. Домаћин је изједначио у 34. минуту преко Шимуновића. Тачку на коначан резултат и одлазак у финале ставио је Цимирот у 39. минуту.

Домаћини су покушавали свим силама да дођу до изједначења, али нису успјели. Посљедњи звиждук судија Дринића и Максимовића Требињци су дочекали уздигнутих руку јер су ушли у финале плеј-офа, а побједник финала ће бити нови члан Премијер футсал лиге БиХ.

КМФ "Борац": О. Благојевић, Гаћеша, Шимуновић, Матијашевић, Јанковић, Ђукановић, Бабић, Девушић, Бјелић, Галић, Калаба.

КМФ "Леотар": Перишић, Саво Андрић, Срђан Андрић, Цимирот, Милојевић, Ђурић, Чечур, Драшковић, Нинковић, Чоловић, Перовић, Миладиновић. Тренер: Драган Спаић.