U generalnoj probi pred početak prvensatva u Premijer futsal ligi BiH, KMF "Leotar" je u dvorani "Miloš Mrdić" pobijedio FC "Velež" iz Mostara 2:1 (0:0).

mali fudbal

U prvom poluvremenu viđena je kvalitetna utakmica premijerligaša i člana Prve futsal lige federacije - grupa jug.

Bilo je prilika na obje strane, ali se na odmor otišlo nepopularnim rezultatom 0:0.

U drugih dvadeset minuta viđena su tri pogotka. Leotar je poveo golom Vujovića u 36. minutu, da bi gosti samo dva minuta kasnije izjednačili rezultat na 1:1 pogotkom Skeja. Tada su gosti igrali na sve ili ništa - bez golmana.

Konačan rezultat postavio je Vujović svojim drugim pogotkom u 40. minutu.

Na večerašnjoj utakmici pružena je šansa igračima koji su imali manju minutažu na prethodnim utakmicama.

"Oni su pokazali da se može na njih računati i to me raduje jer smo proširili roster ekipe", rekao je predsjednik KMF "Leotar" Mitar Vukanović.

Prvenstvo u Premijer futsal ligi za KMF Leotar počinje u petak, jer će se u prvom kolu u Sarajevu sastati sa MNK "Centar".

KMF "Leotar": Radović, Šaraba, Bodiroga, Vujović, Čečur, Vukajlović, Milojević, Bandić, Tepavčević, Muratović.

FC "Velež": Husnić, Kljako, Galić, Skejo, Sarajlić, Kovčić, Keselj, Husić.