Generalka pred početak prvenstva – KMF Leotar pobijedio mostarskog Veleža u Bregovima

Autor: Želimir K./TrebinjeLive Foto: TrebinjeLive
TREBINJELIVE 27. 09. 2017. - 22:53h

U generalnoj probi pred početak prvensatva u Premijer futsal ligi BiH, KMF „Leotar“ je u dvorani „Miloš Mrdić“ pobijedio FC „Velež“ iz Mostara 2:1 (0:0).

mali fudbal

U prvom poluvremenu viđena je kvalitetna utakmica premijerligaša i člana Prve futsal lige federacije – grupa jug.

Bilo je prilika na obje strane, ali se na odmor otišlo nepopularnim rezultatom 0:0.

U drugih dvadeset minuta viđena su tri pogotka. Leotar je poveo golom Vujovića u 36. minutu, da bi gosti samo dva minuta kasnije izjednačili rezultat na 1:1 pogotkom Skeja. Tada su gosti igrali na sve ili ništa – bez golmana.

Konačan rezultat postavio je Vujović svojim drugim pogotkom u 40. minutu.

Na večerašnjoj utakmici pružena je šansa igračima koji su imali manju minutažu na prethodnim utakmicama.

„Oni su pokazali da se može na njih računati i to me raduje jer smo proširili roster ekipe“, rekao je predsjednik KMF „Leotar“ Mitar Vukanović.

Prvenstvo u Premijer futsal ligi za KMF Leotar počinje u petak, jer će se u prvom kolu u Sarajevu sastati sa MNK „Centar“.

KMF „Leotar“: Radović, Šaraba, Bodiroga, Vujović, Čečur, Vukajlović, Milojević, Bandić, Tepavčević, Muratović.

FC „Velež“: Husnić, Kljako, Galić, Skejo, Sarajlić, Kovčić, Keselj, Husić.