KMF "Leotar" poražen je večeras na gostovanju od ekipe MNK "Brotnjo" iz Čitluka rezultatom 4:2 (2:1).

kmf leotar sezona 2015-16

Domaćini su poveli preko Jozića u 8. minutu, da bi samo tri minuta kasnije povećali vođstvo na 2:0 preko Sutona. Trebinjci su uspjeli preko Vukanovića da smanje rezultat na 2:1 u 12. minutu.

Naši momci su pružili odličnu partiju u prvom poluvremenu, ali su domaćini u drugom dijelu ipak bili sigurniji. Na 3:1, u 27. minutu povisio je Čilić, dok je konačan rezultat postavio Šunjić u 38. minutu utakmice.

Ekipa iz Trebinja ostala je bez Šarabe koji je dobio drugi žuti karton u 10. minutu i Vukanovića koji je dobio crveni u 27. minutu. Takođe, u ovoj utakmici nisu nastupila ni braća Andrić, Cimirot i Šešelj, što je, maltene, cijeli prvi sastav.

"Čestitke domaćinu na pobjedi, fer i korektnoj igri, naročito golmanu Galiću, koji je igrač utakmice, odbranivši sedam-osam zicera, kada su svi loptu vidjeli u golu", kazao je Mitar Vukanović, kapiten KMF "Leotar".

U narednom kolu u Trebinje dolazi KMF "Čelinac" iz istoimene opštine.