KMF LEOTAR poražen u Sarajevu od ekipe CENTRA

Autor: Ž.K./TrebinjeLive Foto: TrebinjeLive
TREBINJELIVE 19. 11. 2016. - 23:25h

U 7. kolu Premijer futsal lige BiH večeras je u Sarajevu ekipa KMF „Leotar Ocean Link“ poražena od ekipe MNK „Centar“ rezultatom 3:2 (2:0).

Kmf leotar

Trebinjci su poraženi od aktuelnog prvaka u utakmici u kojoj su pokazali sve čari i draži ove igre.

U prvom poluvremenu preko Radmilkovića u 7. i Jelića u 19. minutu domaćini su poveli sa 2.0.

U drugom poluvremenu gosti preko Čečura u 23. minutu smanjuju rezultat na 2:1. Svojim drugim pogotkom u 33. minutu Radmilović dovodi u vođstvo svoju ekipu 3:1.

Tačku na konačan rezultat stavlja Subašić u 36. minutu meču.

Nakon sedmog kola KMF „Leotar“ ima šest bodova i nalazi se na devetom mjestu.

U narednom kolu u Trebinje dolazi ekipa MNK „Seljak“ iz Livna.

KMF „Leotar“: Radović Čečur, Šutalo, Katičić, Subašić, Vukanović, Zovko, Ratković, Muratović.