Beba.jpeg

U Srpskoj rođeno 19 beba: Najviše novorođenčadi u Banjaluci

U Republici Srpskoj u protekla 24 časa rođeno je 19 beba, i to 11 djevojčica i osam dječaka, prenosi ATV.

Najviše beba rođeno je u Banjaluci – pet, dok su u Gradišci rođene tri bebe.

Po dvije bebe rođene su u Foči, Trebinju, Nevesinju i Istočnom Sarajevu, a po jedna u Zvorniku, Bijeljini i Prijedoru.

U Banjaluci su rođene četiri djevojčice i jedan dječak, u Gradišci dvije djevojčice i dječak, dok su u Foči i Nevesinju rođeni po jedna djevojčica i jedan dječak.

U Istočnom Sarajevu rođene su dvije djevojčice, a u Trebinju dva dječaka.

U Prijedoru je rođena jedna djevojčica, dok su u Zvorniku i Bijeljini rođeni po jedan dječak.

U dobojskom porodilištu u protekla 24 časa nije bilo porođaja.