Porodiliste.jpeg

Srpska bogatija za 28 beba: Banjaluka prednjači, radosne vijesti i iz Trebinja i Nevesinja

U porodilištima širom Republike Srpske u protekla 24 časa zabilježen je pravi „bebi-bum“ – na svijet je došlo ukupno 28 novih stanovnika. Najradosnije vijesti stižu iz najvećeg grada Srpske, Banjaluke, gdje je rođeno 13 beba.

Veoma lijepe vijesti dolaze i iz Hercegovine. U Nevesinju su rođene tri bebe, dok je trebinjsko porodilište bogatije za dva nova člana. Isti broj beba kao u Trebinju rođen je i u Prijedoru, dok su u Bijeljini na svijet došle četiri bebe. U Doboju su zabilježena tri rođenja, a u Gradišci je rođena jedna beba.

Ovi podaci donose veliku radost i nadu, potvrđujući da su porodilišta mjesta najljepših početaka u našoj Republici.