Pioniri RK "Trebišnjica" gostovali su u Višegradu, gdje su u okviru Pionirske lige Republike Srpske odmjerili snage sa vršnjacima iz RK "Višegrad" i izgubili 13:12.

pioniri rk trebisnjica

Mladi Trebinjci dobro su otvorili utakmicu i kontrolisali rezultat u prvom poluvremenu dozvolivši domaćinima da postignu samo četiri gola, a oni sedam. Tako su gosti otišli na odmor sa tri gola prednosti.

U drugom poluvremenu došlo je do opuštanja u igri gostiju što su domaćini koristili i sredinom drugog poluvremena stižu do izjednačenja. Do kraja utakmice igralo se izjednačeno, ali u samom finiišu rukometaši iz Višegrada postižu odlučujući pogodak za konačan rezultat 13:12.

U narednom kolu pioniri "Trebišnjice" gostuju u Istočnom Sarajevu, gdje će odmjeriti snage sa RK "Slavija".

RK "Trebišnjica": Stojanović, Petković, Jokanović, Radanović, Ratković 5, Grubačić, Kandić 2, Tasovac 1, Kisin, Špirto, Veraja 1, Grk, F. Striković 1, Šarenac 1, N. Striković 1, Parežanin.