U šestom kolu Druge lige Republike Srpske grupa istoka FK Leotar je na Policama pobijedio FK Mladost (Bogutovo Selo) rezultatom 1:0, poluvrijeme 1:0, golom Mićunovića u 25. minutu.

Leotar mladost

Očekivalo se da će to biti teška utakmica, jer su gosti došli sa tri boda više od domaćina i potpuno rasterećeno ušli su u današnju utakmicu.

U prvom poluvremenu između 7. i 24. minuta ređale su se prilike pred gostujućim golom, ali Mićunović tek u 25. minutu šutem sa distance dovodi domaće u vođstvo. Kasnije se ispostavilo da je to rezultat ne samo prvih 45 minuta. nego cijele utakmice.

U drugom poluvremenu Leo je imao šanse, ali nijedna nije realizovana.

Nakon ove utakmice Leotar ima deset bodova uz gol razliku 7:7.

Trener Rajko Mičeta rekao je da odnos snaga na terenu pokazao je dominaciju njegovih igrača i jedini problem je veliki broj neiskorištenih šansi.

"Taj postotak treba se povećati i rezultati će biti daleko bolji. Čestitam svojoj ekipi koja je ispoštovala dogovor iz svlačionoce i nadam se da ćemo u narednim utakmicama biti mnogo konkretniji", naglasio je Mičeta.

U narednom kolu Leotar gostuje FK Famosu iz Istočne Ilidže.