Velež je danas stigao do prve proljećne pobjede. U 25. kolu Nevesinjci su porazili Leotar rezultatom 2:1 i tako se revanširali Trebinjcima za poraz iz prvog dijela sezone.

Poveli su gosti golom debitanta Đuričkovića u 32. minutu, a izjednačio je Drašković iz penala u 44. minutu. Konačan rezultat 2:1 postavio je Gutić u 50. minutu.

Velež je osvojio zlata vrijedne bodove koji ga drže iznad opasne zone.

U narednom kolu nevesinjska ekipa gostuje u Laktašima, a u Police dolazi Romanija iz Pala.

Gradski stadion u Nevesinju. Gledalaca: 200. Sudija: Stefan Đukić (Ugljevik). Strijelci: 0:1 Đuričković, 1:1 Drašković. 2:1 Gutić.

VELEŽ: Zurovac, Botić (Adžić), Abaza, Popović, G. Prodanović, Drašković, Jokanović (Popović), Živković, Andrijašević (Šarenac), S. Prodanović, Gutić (Mikulić).

LEOTAR: Vidaković (Vučković), Glogovac, Kapor, Đuderija, Begić, Kolak, Leko, Tatar, Pandžić, Đuričković (Maksić), Paranos.