U 27. kolu Prvelige Srpske u Prijedoru je FK "Rudar" rezultatom 5:0 (3:0) pobijedio FK "Leotar". Na taj način Prijedorčani su došli do 48 bodova, a Trebinjci su ostali na 42.

Šta reći o utakmici u kojoj je primljena petarda, osim da je viđena loša igra Trebinjaca. Domaćin je poveo golom Da Silve u devetom minutu, a drugi gol djelo je Pekije. Treći gol postigao je u 30. minutu iz jedanaesterca Salčin. Rezultatom 3:0 otišlo se na poluvrijeme.

Salčin je u 53. minutu postigao četvrti, a Da Silva je u 65. minutu zapečatio sudbinu Leotara.

U narednom kolu u Trebinje dolazi FK "Slavija" iz Istočnog Sarajeva.

Gradski stadion Prijedor, 200 gledalaca. Glavni sudija: Stefan Đukić (Ugljevik). Pomoćne sudije: Božidar Rustić (Gradiška) i Milan Spasojević (Zvornik). Delegat: Borislav Grahovac (Kozarska Dubica). Žuti kartoni: Bekić i Raković (Rudar), a Đajić (Leotar).

FK "Rudar": Trišić, Sajak, Pekija, Salčin, Šebez (od 66.minuta Rauš), Živanović (od 66. minuta Marić), Bekić (od 66. minuta Njamculović), Raković, Amoa (od 66. minuta Smajić), Bilbija, Da Silva (od 66. minuta Kesić).

FK "Leotar": Perišić, Milović, Cmiljanović, Babić, Begić, Leko, Marijaga, Šušnjar, Kovačević (od 46. minuta Tatar), Vasiljević, Milić (od 46. minuta Đuričković).