Vucic.jpg

Za nekoliko dana podnijeću ostavku, poručio je na skupu "Srbija jedna porodica" u Beogradu predsjednik Srbije Aleksandar Vučić.

- Posljednji put se obraćam kao predsjednik pred ovolikim brojem ljudi. Za nekoliko nedjelja ću podneti ostavku - rekao je on.

Poručio je kako je njegov prijedlog da se lista SNS na predstojećim izborima zove "Ujedinjena Srbija".

- Hvala koalicionim partnerima koji su nerijetko bili uz nas, hvala što su bili uz nas i podizali Srbiju. Još nekoliko nedjelja biću predsjednik i onda podnosim ostavku. Rekao sam predsjedniku SNS da ću na predstojećim izborima, ukoliko to budu željeli, zajedno sa vama pomoći da dobijemo narodno povjerenje. Moj prijedlog, koji su prihvatili, jeste da se lista zove "Ujedinjena Srbija". Vjerujem da ćemo da ih pobijedimo ubjedljivije nego ikada. Izaći ćemo sa tim kako ćemo dalje da pomažemo našem narodu ma gdje god da živi. Pomilovaću mnoge ljude u narednom periodu, naše i njihove, jer su i oni naši, mi smo jedna porodica. Neću moći sve, ali sve one koji su iz neznanja, nehata, počinili neka djela - rekao je Vučić.