Vucic.jpg

За неколико дана поднијећу оставку, поручио је на скупу "Србија једна породица" у Београду предсједник Србије Александар Вучић.

- Посљедњи пут се обраћам као предсједник пред оволиким бројем људи. За неколико недјеља ћу поднети оставку - рекао је он.

Поручио је како је његов приједлог да се листа СНС на предстојећим изборима зове "Уједињена Србија".

- Хвала коалиционим партнерима који су неријетко били уз нас, хвала што су били уз нас и подизали Србију. Још неколико недјеља бићу предсједник и онда подносим оставку. Рекао сам предсједнику СНС да ћу на предстојећим изборима, уколико то буду жељели, заједно са вама помоћи да добијемо народно повјерење. Мој приједлог, који су прихватили, јесте да се листа зове "Уједињена Србија". Вјерујем да ћемо да их побиједимо убједљивије него икада. Изаћи ћемо са тим како ћемо даље да помажемо нашем народу ма гдје год да живи. Помиловаћу многе људе у наредном периоду, наше и њихове, јер су и они наши, ми смо једна породица. Нећу моћи све, али све оне који су из незнања, нехата, починили нека дјела - рекао је Вучић.