
ŽFK „Leotar“ je drugi put (uzastopno) osvojio Kup Republike Srpske jer je u Istočnom Sarajevu sa 7:0 (2:0) pobijedio ŽFK „Spartak“ iz Banjaluke. Trebinjke su tako na najljepši način završile ovu sezonu.
Ekipa Jelene Milović povela je golom Krivokapićeve u 24. minuru, a devet minuta kasnije Leona Ačkar je sa jedanaest metara udvostručila vođstvo.
Rezultatom 2:0 otišlo se na poluvrijeme.
Trebinjke su na početku drugog poluvremena u 47. minutu povele sa 3:0 drugim golom Ačkareve. Ana Jurić je u 61. minutu povisila na 4:0, a peti gol četiri minuta kasnije djelo je Ivanovićeve.
Đokićeva je u 75. minutu dovela Leotar u vođstvo 6:0, a u 79. minutu Blagojevićeva je postavila konačan rezultat 7:0.
Nakon posljednjeg zvižduka sudije Došla slavlje u redovima Leotara jer je odbranjen Kup Republike Srpske.
Za ovaj uspjeh zaslužne su sve igračice kao i stručni štab sa Jelenom Milović, Veselinom Klimovićem..
Sportsko rekreacioni centar „Slavija“ 100 gledalaca. Glavni sudija: Slađan Došlo (Istočno Sarajevo).
SPARTAK: Toroman, Daničić, Bajić, Ilić, Beronja, Bojanić, Inđić, Vulić, Radojčić, Pijetlović, Kuzmanović (od 64. minuta Vujinović).
ŽFK „LEOTAR“: Karačić, Maslać, Jurić (od 78. minuta Aleksić), Krivokapić, Popadić (od 61. minuta Šutalo), Stević, Ivanović (od 71. minuta Ivković), Cvjetojević, Ačkar (od 61.minuta Blagojević), Đokić, Ljojić (od 61. minuta Panić).
Šta Vi mislite o ovome?