Zfk leotar.jpg

ЖФК „Леотар“ је други пут (узастопно) освојио Куп Републике Српске јер је у Источном Сарајеву са 7:0 (2:0) побиједио ЖФК „Спартак“ из Бањалуке. Требињке су тако на најљепши начин завршиле ову сезону. 

Екипа Јелене Миловић повела је голом Кривокапићеве у 24. минуру, а девет минута касније Леона Ачкар је са једанаест метара удвостручила вођство.

Резултатом 2:0 отишло се на полувријеме.

Требињке су на почетку другог полувремена у 47. минуту повеле са 3:0 другим голом Ачкареве. Ана Јурић је у 61. минуту повисила на 4:0, а пети гол четири минута касније дјело је Ивановићеве.

Ђокићева је у 75. минуту довела Леотар у вођство 6:0, а у 79. минуту Благојевићева је поставила коначан резултат 7:0.

Након посљедњег звиждука судије Дошла славље у редовима Леотара јер је одбрањен Куп Републике Српске.

За овај успјех заслужне су све играчице као и стручни штаб са Јеленом Миловић, Веселином Климовићем..

Спортско рекреациони центар „Славија“ 100 гледалаца. Главни судија: Слађан Дошло (Источно Сарајево).

СПАРТАК: Тороман, Даничић, Бајић, Илић, Бероња, Бојанић, Инђић, Вулић, Радојчић, Пијетловић, Кузмановић (од 64. минута Вујиновић).

ЖФК „ЛЕОТАР“: Карачић, Маслаћ, Јурић (од 78. минута Алексић), Кривокапић, Попадић (од 61. минута Шутало), Стевић, Ивановић (од 71. минута Ивковић), Цвјетојевић, Ачкар (од 61.минута Благојевић), Ђокић, Љојић (од 61. минута Панић).