
ЖФК „Леотар“ је други пут (узастопно) освојио Куп Републике Српске јер је у Источном Сарајеву са 7:0 (2:0) побиједио ЖФК „Спартак“ из Бањалуке. Требињке су тако на најљепши начин завршиле ову сезону.
Екипа Јелене Миловић повела је голом Кривокапићеве у 24. минуру, а девет минута касније Леона Ачкар је са једанаест метара удвостручила вођство.
Резултатом 2:0 отишло се на полувријеме.
Требињке су на почетку другог полувремена у 47. минуту повеле са 3:0 другим голом Ачкареве. Ана Јурић је у 61. минуту повисила на 4:0, а пети гол четири минута касније дјело је Ивановићеве.
Ђокићева је у 75. минуту довела Леотар у вођство 6:0, а у 79. минуту Благојевићева је поставила коначан резултат 7:0.
Након посљедњег звиждука судије Дошла славље у редовима Леотара јер је одбрањен Куп Републике Српске.
За овај успјех заслужне су све играчице као и стручни штаб са Јеленом Миловић, Веселином Климовићем..
Спортско рекреациони центар „Славија“ 100 гледалаца. Главни судија: Слађан Дошло (Источно Сарајево).
СПАРТАК: Тороман, Даничић, Бајић, Илић, Бероња, Бојанић, Инђић, Вулић, Радојчић, Пијетловић, Кузмановић (од 64. минута Вујиновић).
ЖФК „ЛЕОТАР“: Карачић, Маслаћ, Јурић (од 78. минута Алексић), Кривокапић, Попадић (од 61. минута Шутало), Стевић, Ивановић (од 71. минута Ивковић), Цвјетојевић, Ачкар (од 61.минута Благојевић), Ђокић, Љојић (од 61. минута Панић).
Шта Ви мислите о овоме?