
ŽFK „Leotar“ je finalista Kupa Republike Srpske jer je u Bijeljini savladao ŽFK „Radnik“ rezultatom 1:0.
Trebinjke su do finala došle golom Ane Jurić za još jedno finale jer će braniti pehar osvojen prošle godine.
Trener Jelena Milović ističe da su njene igračice još jednom pokazale borbenost, karakter i srce na veoma teškom terenu.
Treba istaći da je prije dva dana isto u Bijeljini odigrana utakmica između ove dvije ekipe u okviru plej-ofa BiH, a rezultat je bio 1:1.
Protivnik Trebinjkama u finalu Kupa Republike Srpske biće ŽFK „Spartak“ iz Banjaluke.
Šta Vi mislite o ovome?