
Predsjednik Vlade Republike Srpske Savo Minić izjavio je da ga je obradovala vijest da su u novoj bolnici u Trebinju već uspješno obavljeni prvi složeni kardiološki pregledi i zahvati.
Minić je na društvenoj mreži Iks istakao da ovaj rezultat pokazuje da je investicija u novu bolnicu već počela da ispunjava svoju svrhu i da građani Hercegovine mogu računati na savremenu zdravstvenu zaštitu u svom regionu.
– To dokazuje da je ova investicija već počela da služi svrsi i da građani Hercegovine mogu računati na savremenu zdravstvenu zaštitu – poručio je Minić.
U novoj bolnici u Trebinju već su izvedeni prvi složeni kardiološki pregledi i zahvati, što je značajan korak za zdravstveni sistem u ovom dijelu Republike Srpske.
Zahvaljujući tome, pacijenti iz Hercegovine više neće morati da putuju u veće medicinske centre u Foči ili Banjaluci kako bi dobili neophodnu kardiološku dijagnostiku i liječenje.
Šta Vi mislite o ovome?