
Предсједник Владе Републике Српске Саво Минић изјавио је да га је обрадовала вијест да су у новој болници у Требињу већ успјешно обављени први сложени кардиолошки прегледи и захвати.
Минић је на друштвеној мрежи Икс истакао да овај резултат показује да је инвестиција у нову болницу већ почела да испуњава своју сврху и да грађани Херцеговине могу рачунати на савремену здравствену заштиту у свом региону.
– То доказује да је ова инвестиција већ почела да служи сврси и да грађани Херцеговине могу рачунати на савремену здравствену заштиту – поручио је Минић.
У новој болници у Требињу већ су изведени први сложени кардиолошки прегледи и захвати, што је значајан корак за здравствени систем у овом дијелу Републике Српске.
Захваљујући томе, пацијенти из Херцеговине више неће морати да путују у веће медицинске центре у Фочи или Бањалуци како би добили неопходну кардиолошку дијагностику и лијечење.
Шта Ви мислите о овоме?