Dragisa-Koracevic-1024x699.jpg

Poslije sinoćnjeg poraza od RK "Bosna" Visoko, trener RK "Leotar" Dragiša Koraćević je preuzeo odgovornost i podnio ostavku.

Tim gestom, saopštili su iz RK Leotar, pokazao je da mu je klub na prvom mjestu.

"Zahvalni smo Dragiši za velike uspjehe i krajnje pošten i profesionalan odnos u dosadašnjem radu. On ostaje dio kluba", saopštili su iz RK "Leotar".

U narednim danima biće poznato ime novog šefa stručnog štaba trebinjskog premijerligaša.