Dragisa-Koracevic-1024x699.jpg

Послије синоћњег пораза од РК "Босна" Високо, тренер РК "Леотар" Драгиша Кораћевић је преузео одговорност и поднио оставку.

Тим гестом, саопштили су из РК Леотар, показао је да му је клуб на првом мјесту.

"Захвални смо Драгиши за велике успјехе и крајње поштен и професионалан однос у досадашњем раду. Он остаје дио клуба", саопштили су из РК "Леотар".

У наредним данима биће познато име новог шефа стручног штаба требињског премијерлигаша.