Izaberi pismo: ćirilica / latinica

Džudisti „Hercegovine“ osvojili 10 medalja na Memorijalnom turniru u Dubrovniku

Dzudisti hercegovina dubrovnik.jpg

Mladi takmičari Džudo kluba „Hercegovina“ iz Trebinja, ostvarili su sjajne rezultate na Memorijalnom turniru „Matea Knego“, održanom danas u Dubrovniku, gdje su osvojili deset medalja - tri zlatne, šest srebrnih i jednu bronzanu.

Najuspješniji su bili Hana Vučković, Vera Bužanin i Petar Okuka, koji su se okitili zlatnim odličjima.

Srebrne medalje osvojili su Ana Miletić, Nikola Miletić, Damjan Tanasijević, Milica Korol, Vasilije Ćurić i Vidoje Kovačević.

Bronzanom medaljom okitio se Dimitrije Jokanović.

Memorijalni turnir „Matea Knego“ organizuje Džudo klub Župa, u čast mlade kadetske viceprvakinje Hrvatske u džudu, koja je tragično preminula 2015. godine u 16. godini života.

Turnir je okupio 320 takmičara iz 27 klubova i četiri države.

 

Šta Vi mislite o ovome?

Napomena: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne i stavove internet portala trebinjelive.info. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal trebinjelive.info zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja.




Evo zbog čega je TrebinjeLive najčitaniji i najuticajniji portal u gradu!
60.000+
dnevnih
posjeta
1.800.000+
mjesečnih
čitanja
4.500.000+
mjesečnih
pregleda stranica
31.000+
fejsbuk
sviđanja