Изабери писмо: ћирилица / latinica

Џудисти „Херцеговине“ освојили 10 медаља на Меморијалном турниру у Дубровнику

Dzudisti hercegovina dubrovnik.jpg

Млади такмичари Џудо клуба „Херцеговина“ из Требиња, остварили су сјајне резултате на Меморијалном турниру „Матеа Kнего“, одржаном данас у Дубровнику, гдје су освојили десет медаља - три златне, шест сребрних и једну бронзану.

Најуспјешнији су били Хана Вучковић, Вера Бужанин и Петар Окука, који су се окитили златним одличјима.

Сребрне медаље освојили су Ана Милетић, Никола Милетић, Дамјан Танасијевић, Милица Kорол, Василије Ћурић и Видоје Kовачевић.

Бронзаном медаљом окитио се Димитрије Јокановић.

Меморијални турнир „Матеа Kнего“ организује Џудо клуб Жупа, у част младе кадетске вицепрвакиње Хрватске у џуду, која је трагично преминула 2015. године у 16. години живота.

Турнир је окупио 320 такмичара из 27 клубова и четири државе.

 

Тагови:

Шта Ви мислите о овоме?

Напомена: Коментари одражавају ставове њихових аутора, а не и ставове интернет портала trebinjelive.info. Молимо кориснике да се суздрже од вријеђања, псовања и вулгарног изражавања. Портал trebinjelive.info задржава право да обрише коментар без најаве и објашњења.




Ево због чега је TrebinjeLive најчитанији и најутицајнији портал у граду!
60.000+
дневних
посјета
1.800.000+
мјесечних
читања
4.500.000+
мјесечних
прегледа страница
31.000+
фејсбук
свиђања