
Џудо клуб „Херцеговина“ покорио регион: Блесак у Котору и Сплиту уз екипна признања
Протекли викенд био је у знаку великих успјеха за Џудо клуб „Херцеговина“, чији су такмичари наступили на два изузетно јака међународна турнира. Са чак десет освојених медаља и високим пласманима у екипној конкуренцији, млади требињски џудисти још једном су потврдили да су у самом врху регионалног џудоа.

„Куп Котора“: Злато за Марију Џомбу
Млађа екипа клуба наступила је у Црној Гори, гдје је у конкуренцији од преко 420 такмичара из три државе показала борбеност и таленат:
•
Шта Ви мислите о овоме?