У 20. колу Премијер лиге БиХ у Грачаници је домаћин РК "Грачаница" побиједила РК "Леотар" 31:19 (12:9). Са трећег прољећног гостовања Требињци се враћају погнуте главе и сада се са РК "Слобода" и РК "Вогошћа" налазе на диоби од другог до четвртог мјеста са 27 бодова.

Обје екипе су на почетку утакмице играле гол за гол до резултата 3:3 и тада домаћин мини серијом 3:0 долази у вођство 6:3. У 24. минуту домаћин има предност 11:7. У посљедњем минуту код резултата 12:8 након тајм-аута тренер Доборац уводи седмог играча, али акција не успијева, а голман Кнежевић постиже погодак на празан гол за резултат полувремена 12:9.

Током другог полувремена већ у 42. минуту домаћин има плус осам 20:14, а у 48. минуту 24:15. Плус дванаест било је у 54. минуту 29:17, као и коначан резузлтат 31:19.

У наредном колу Требињци гостују у Бугојну гдје их дочекује РК "Искра".

Дворана "Луке". Судијски пар: Недим Арнаутовић и Александар Јовић (оба из Тузле). Делегат: Александар Врхова. Искључења: Грачаница 7x2, а Леотар 3x2.

РК "Грачаница": Џанбеговић Шахдановић, Туфекчић 7, Карановић 4, Мехмедовић 5, Џиновић 1, Бижић, Мехмечехајић 7, Тркуља, Мехмедовић, Даутовић 4, Мехић 1. Мусић 1, Ласица, Драгичевић 1, Мешиновић. Тренер: Дамир Доборац.

РК "Леотар": Савовић, Вераја 1, Аризановић 4, Нинковић 2, Парежанин 1, Милојевић, Станковић 3, Ратковић 1, Тодоров, Бабић, Смајилбеговић, Димитријевић 3, Кнежевић 1. Тренер: Дарко Таврић.