У 13. колу Премијер лиге БиХ РК "Леотар" је у Градачцу побиједио РК "Градачац" 25:30 (13:17) и кући се враћа са пуним плијеном. Ово је десета побједа Требињаца који се налазе на другом мјесту са 21 бодом и пет бодова више од групе тимова који имају по 16 бодова.

Домаћин је боље отворио вечерашњу утакмицу јер је у седмом минуту било 4:1, а у 15. минуту 9:7. У 20. минуту долази до изједначења 12:12, а након тога голом Бабића Леотар прелази у вођство 12:13. До одласка на одмор домаћин је дао један, а гости четири гола и на семафору је писало 13:17.

Током другог полувремена играчи Дарка Таврића нису дозволили да дође до преокрета јер је у 40. минуту било три гола вишка 17:20, у 50. минуту било је плус четири, а крајњи резултат је био 25:30.

У наредном колу у Требиње долази РК "Слога" из Добоја.

Најефикаснији код домаћина били су Џелиловић са 6 и Радојчић и Карановић са 5 голова, а код побједника Бабић са 7 и Смајилбеговић са 5 голова.

Градска дворана у Градачцу. Судијски пар: Амар Коњичанин и Дино Коњичанин. Делегат: Марио Приморац. Искључења: Градачац 2x2, а Леотар 3:2.

РК "Градачац": Б. Демировић, Торлаковић 3, Ђулић, Радојчић 5, Џелиловић 6, Карановић 5, Кусић 1, Омић, А. Демировић 3, Ђорђевић 2, Бристрић, Сарајлић, Јамаковић, Беговић, Спахић. Тренер: Славиша Игњић.

РК "Леотар": Савовић, Вераја, Аризановић, Нинковић 4, Милојевић 3, Парежанин 4, Станковић 2, Ратковић 2, Рацковић, Тодоров, Бабић 7, Уљаревић, Смајилбеговић 5, Димитријевић 3, Кнежевић. Тренер: Дарко Таврић.