U 21. kolu Premijer lige BiH RK "Borac" je u Banjaluci pobijedio RK "Leotar" 27:20 (19:10). Trebinjci su i dalje ostali na trećem mjestu sa 25 bodova.

Obje ekipe igrale su gol za gol sve do 15. minuta kada je domaćin golom Nježića napravio dva gola razlike 8:6. U narednih deset minuta domaćin je napravio seriju 8:1 i u 25. minutu semafor je pokazivao 16:7. Do odlaska na odmor Banjalučani su sačuvali prednost i sa rezultatom 19:10 ušlo se u drugo poluvrijeme.

Ekipa Borca je i u nastavku održavala stečenu prednost pa je čak i povećava jer je u 48. minutu bilo 24:14. Do kraja utakmice gosti su smanjili rezultat za konačnih 27:20.

Kod domaćina najefikasniji su bili Milićević sa 6, Nježić i Perić sa po 5 golova, a golmanski duo Subotić i Brkić skupio je 16 odbrana, a kod Trebinjaca najefikasniji su bili Milojević sa 4, Tomić, Smajilbegović i Ivanović sa po 3 gola, a golmani Savović i Knežević imali su 10 odbrana.

U narednom kolu u Trebinje dolazi RK "Sloga" iz Gornjeg Vakufa-Uskoplje.

Dvorana "Borik". Sudijski par: Branimir Bilić-Filip Dugandžić. Delegat: Srđan Jović. Isključenja: Borac (5x2), a Leotar (1x2).

RK "Borac": Brkić, Perić 5, Kalamanda, Miljenović, Petrović 1, Miljković, Nježić 5, Knežević 6, Malivojević 2, Čelić, Draganić, Letić 1, Rožić 1, Subotić, Milićević 6. Trener: Mirko Mikić.

RK "Leotar": Savović, Veraja, Arizanović 2, Ninković, Milojević 4, Ivanović 3, Parežanin 1, Uljarević, Ratković 2, Tomić 3, Todorov, Babić 1, V. Kovač 1, D. Kovač, Smajilbegović 3, Knežević. Trener: Darko Tavrić.