У 21. колу Премијер лиге БиХ РК "Борац" је у Бањалуци побиједио РК "Леотар" 27:20 (19:10). Требињци су и даље остали на трећем мјесту са 25 бодова.

Обје екипе играле су гол за гол све до 15. минута када је домаћин голом Њежића направио два гола разлике 8:6. У наредних десет минута домаћин је направио серију 8:1 и у 25. минуту семафор је показивао 16:7. До одласка на одмор Бањалучани су сачували предност и са резултатом 19:10 ушло се у друго полувријеме.

Екипа Борца је и у наставку одржавала стечену предност па је чак и повећава јер је у 48. минуту било 24:14. До краја утакмице гости су смањили резултат за коначних 27:20.

Код домаћина најефикаснији су били Милићевић са 6, Њежић и Перић са по 5 голова, а голмански дуо Суботић и Бркић скупио је 16 одбрана, а код Требињаца најефикаснији су били Милојевић са 4, Томић, Смајилбеговић и Ивановић са по 3 гола, а голмани Савовић и Кнежевић имали су 10 одбрана.

У наредном колу у Требиње долази РК "Слога" из Горњег Вакуфа-Ускопље.

Дворана "Борик". Судијски пар: Бранимир Билић-Филип Дуганџић. Делегат: Срђан Јовић. Искључења: Борац (5x2), а Леотар (1x2).

РК "Борац": Бркић, Перић 5, Каламанда, Миљеновић, Петровић 1, Миљковић, Њежић 5, Кнежевић 6, Маливојевић 2, Челић, Драганић, Летић 1, Рожић 1, Суботић, Милићевић 6. Тренер: Мирко Микић.

РК "Леотар": Савовић, Вераја, Аризановић 2, Нинковић, Милојевић 4, Ивановић 3, Парежанин 1, Уљаревић, Ратковић 2, Томић 3, Тодоров, Бабић 1, В. Ковач 1, Д. Ковач, Смајилбеговић 3, Кнежевић. Тренер: Дарко Таврић.