Na Prvenstvu RS za mlađe pionire i pionirke i starije pionire i pionirke i nade, članovi karate kluba Leotar+ osvojili su 6 medalja, od čega 4 zlatne i 2 bronzane.

karate

Na Prvenstvu je učestvovalo 216 sportista iz 24 kluba u Republici Srpskoj, a trebinjski karatisti zauzeli su 2. mjesto u ukupnom plasmanu.

Neprikosnoven na Prvenstvu RS u obje discipline, već sedmu godinu za redom, bio je i ovaj put Srđan Bogdanović, jedan od najboljih i najperspektivnijih mladih karatista RS.

Nova nada Leotar+ je mladi i talentovani Vlatko Mujičić, koji je u svom prvom nastupu na republičkoj sceni bio ubjedljivo najbolji u svojoj konkurenciji u katama, što je krunisao svojom prvom zlatnom medaljom na prvenstvima RS.