
Глумци Никшићког позоришта извешће представу „Бијеле ноћи“ у петак, 29. маја, са почетком у 20 часова у позоришту Културног центра Требиње.
Овај позоришни комад настао је по мотивима истоименог дјела великог руског писца Фјодора Михаиловича Достојевског, а режију и драматизацију потписује Ана Ђорђевић.
Представа прати усамљеног Сањара и младу Настјенку, који током четири магичне „бијеле ноћи“ пролазе кроз снажне емоције и преиспитују теме љубави, усамљености, снова и смисла живота.
Кроз сукоб снова и стварности, публика ће имати прилику да погледа дирљиву причу о људским чежњама и емоцијама, коју на сцену доносе глумци Стеван Вуковић, Марта Шћекић, Вук Вучинић, Милица Кекић и Мина Мићовић.
Карте за представу могу се купити на билетарници Културног центра Требиње по цијени од 15 КМ.
Шта Ви мислите о овоме?