Vuk kostic aloboda.jpeg

У позоришту Културног центра Требиње у недјељу, 31. маја, са почетком у 20 часова, биће изведена представа „Дечије повреде“, по тексту Џозефа Раџива, у режији Ивана Вуковића.

У овој емотивној дуодрами улоге тумаче познати глумци Слобода Мићаловић и Вук Костић, а представа прати животну причу двоје усамљених људи који се сусрећу током три деценије живота.

Како је навео редитељ Иван Вуковић, „Дечије повреде“ нису класична љубавна прича, већ дубока и људска драма о ранама које носимо кроз живот.

„Већ од прве сцене, у школској амбуланти, пратимо дјевојчицу Кајлин са тешким болом у стомаку и дјечака Дага који се бициклом сурвао са крова школе, па је јасно да њих двоје нису типична дјеца“, записао је Вуковић о представи.

Из Културног центра Требиње позивају љубитеље позоришта да присуствују овој представи, која је већ привукла велику пажњу публике широм региона.

Улазнице по цијени од 40 КМ могу се купити на благајни Културног центра сваког дана од 17 часова.